Webáruház üzemeltető állásajánlat Etén 7 órás munkakörben

Webáruház üzemeltető állásajánlat Etén

7 órás munkakörben

Téged keresünk és szívesen várunk a folyamatosan fejlődő csapatunkba, ha a következő tulajdonságokkal rendelkezel:

  • Talpraesett és pörgős vagy
  • jó memóriával rendelkezel
  • jó a logikád és tudsz rendszerben gondolkodni,
  • terhelhető vagy,
  • határozott vagy,
  • kiválóan tudsz csapatban dolgozni, de önállóan is hiba nélkül megállod a helyed,
  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezel,
  • tudsz egyszerre több dologra is összpontosítani,
  • kiváló a helyesírásod,
  • valamint, nem utolsósorban megbízható vagy!

Feladatok:

  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása amikor az ügyfélszolgálatos munkatárs szabadságon van (telefon, email, stb.)
  • Webáruházakba érkezett megrendelések feldolgozása (nyomtatás, számlázás, csomagolás) Előfordulnak 20-25 Kg-os csomagok is, így kell jó fizikum.
  • Munkahely tisztántartása, rend fenntartása
  • Garanciális reklamációk kezelése
  • Használati útmutatók fordítása, készítése
  • Árukiadás, áruátvétel, raktárba betárolás, címkézés, érkező áruk nyomonkövetése
  • A webáruházakban a várható szállítási idők naprakészen tartása
  • Árubeszerzés, kb. 1-2 hetente egyszer (saját kisteherautónkkal)
  • A napi feladatok, utasítások hibátlan, pontos elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • legalább alapszintű angol nyelvtudás
  • Erős felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • A fent említett emberi tulajdonságok

A munkahely Etén van és egy műszakos, hétköznapokon 8-15 óra közötti munkavégzéssel.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, akkor az önéletrajzodat kizárólag a ceo@benoshop.hu email címre várjuk a bruttó bérigényed megjelölésével!

0
    0
    Kosár tartalma
    Vásárolj még 50,000 Ft értékben az ingyenes kiszállításhoz.
    A kosarad üres.Vissza az üzletbe.