4 órás részmunkaidős állás

Az ügyfélszolgálatunkra keresünk talpraesett munkatársat részmunkaidős, 4 óras állásban!

Feladataid lesznek:
– Ügyfélszolgálat ellátása: telefonon, email-ben
– Termékek ajánlása a leendő ügyfeleknek
– Webáruházakba érkezett megrendelések számlázása, csomagolólista, címirat nyomtatása
– Árajánlatok elkészítése és kiküldése az ügyfeleknek.
– Személyes átvételre érkező ügyfelek kiszolgálása

Elvárásunk veled szemben:
– Legalább középfokú végzettség
– Kiváló helyesírás
– Kiváló számítógépes felhasználói ismeretek
– Kedves, ügyfélközpontú személyiség, de mindemellett tudja alkalmazni a tulajdonosi szemléletet is.
– Képes tömören, egyértelműen fogalmazni, határozott, mégis kedvességet, empátiát sugároz a kommunikációja
– Saját autó a bejáráshoz

Előnyök, amiket pluszként értékelünk:
– Angol nyelvtudás
– Értékesítési, esetleg ügyfélszolgálatos területen szerzett tapasztalat

Amiket nyújtunk:

  • A munkahely Etén lesz, munkanapokon 8-12 óráig van a munkaidő, ez heti 20 óra.
  • Télen jó meleg, nyáron jó hűvös (klímás) környezetben lévő irodai munka
  • Ingyenes ásványvíz és kávé
  • Stressz és feszültségmentes munkahely
  • Szép munkakörnyezet, kiváló modern munkaeszközök
  • Kezdő alap munkabér havi Bruttó 168.000 Ft ( br. 2000 Ft/óra) + bejárás támogatás a saját gépkocsival való bejáráshoz.
  • Ez 8 órásra vetítve bruttó 336.000 Ft-os alapbérnek felel meg!
  • A béred a későbbiekben emelkedhet a teljesítményed alapján.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet és szeretnél nálunk dolgozni, egy megbecsült, családias légkörű csapatban, akkor a fényképes önéletrajzodat küldd el nekünk a ceo@benoshop.hu email címre!

0
    0
    Kosár tartalma
    Vásárolj még 50,000 Ft értékben az ingyenes kiszállításhoz.
    A kosarad üres.Vissza az üzletbe.